Kniha návštev

BOŽE, ĎAKUJEME TI...

Eva 15.10.2017
Bože, ďakujeme Ti za kňazov, ako je otec JURAJ! Som šťastná, že som našla Vašu perfektne prehľadnú a veľmi peknú (aj po grafickej stránke) webku, ktorá Vás nielen vystihuje, ale nás "pútnikov" po zemi povzbudzuje byť lepšími... ĎAKUJEM, BOH VÁM ŽEHNAJ!

Vďaka

Jana 16.05.2017
Ďakujem, že sa zdieľate s Vašimi vedomosťami :) Ako katechétka čerpám myšlienky na náboženstvo aj od Vás. Ste veľmi inšpiratívny a povzbudivý. Boh Vám žehnaj!

Teológia prosperity, falošné evanjelium

Peter Milenky 20.03.2017
Otec Juraj, skvela relácia, nenásilna a pragmaticky podložena.
Casto vnimam cez rôzne laické evanjelizačné stretnutia, ale aj kňazské tuto teológiu, ktora sa svojimi "produktmi" vníma ako atraktívnejšia a pravdivejsia, ako reálna katolícka teológia. Vdaka.

Aktuálny Ján Krstiteľ ?

PHk 24.10.2016
Vďaka za dary Ducha, ktoré Vám zveril Pán.

Fundamenty

Juraj 15.01.2016
Pravidelne sledujem reláciu fundamentálnej a som nesmierne vďačný za to ako mi otvárate obzor a veľa vecí som pochopil. Sledujem tiež V kontexte odkedy som vás videl vo fundamentoch a naozaj niekedy až ústa otváram ako viete dokonale vysvetliť podstatu tém. Ďakujem za to že viac viem a že sa vždy veľmi teším na nové časti fundamentoch a v kontexte. Boh vás žehnaj.

Re:Fundamenty

o. Juraj 28.02.2016
Ďakujem pekne za milé povzbudenie! Boh Vás žehnaj! +

vďaka

Daniela Sendecká 17.11.2015
videla som Vás na TV Lux, zaujala ma Vaša prednáška o anjeloch
ešte by som sa chcela o tom porozprávať

Re:vďaka

o. Juraj 08.12.2015
Daniela, ak by ste chceli, aj na tejto stránke nájdete pol roka prednášok o anjeloch: "Anjeli a démoni" (https://www.jurajvittek.sk/prednasky/sobotne-vecery/)

Vďaka Pánovi...

Lenka 11.09.2015
... za dary Ducha, ktoré Vám dáva a viete sa s nimi podeliť :-). Vyprosujem v modlitbe, aby ste boli aj naďalej Božím nástrojom.

Vďaka

Jozef 09.06.2015
Chcem sa Vám poďakovať, že aj v dnešnom svete a Cirkvi zastávate tradičné hodnoty a tradíciu Cirkvi, ktorej sa mnohí veriaci aj Bohužiaľ kňazi vzdávajú Veľké Ďakujem a modlím sa za Vás
1 | 2 >>

Pridať nový príspevok